قطع گاز پکیج

قطع گاز پکیج


قطع گاز پکیج موضوع اصلی این اخبار میباشد و با خواندن مطالب زیر به اهمیت قطع گاز پکیج یادگیری مراحل آن و متوجه خواهید شد در چه مواردی باید برای قطع گاز پکیج متخصصان ما در جریان گذاشته تا کار را به نحو احسنت برای شما انجام بدهند

 الان پاییزه و فصل سرما ، شما هم اگه توی شهر زیبای شیراز زندگی میکنین و دوست دارین راحتی و آسایش با یک گرمای مطبوع و بی دردسر در پاییز زیبای شیراز را تجربه کنین حتما قبل از روشن کردن پکیج و راه انداختن رادیاتور منزلتون ، در هر جای شیراز کافیه به متخصصان نمایندگی ایران رادیاتور شیراز یا کارشناسان و متخصصان تعمیرات پکیج در شیراز مراجعه کنین یا تماس بگیرین. سرویسکار پکیج در شیراز فقط با یک تلفن ، نوبت رسیدگی به پکیج شما را بررسی میکنه و باهاتون هماهنگ میکنه. شما برای تعمیرات پکیج در شیراز و یا نمایندگی پکیج بوتان و نمایندگی ایران رادیاتور شیراز میتونین با شماره تلفن های زیر تماس بگیرین.

09178956064

09017630776

قطع گاز پکیج

دلایل زیادی است که چرا لازم است گاز ورودی به پکیج را قطع کنید. سایت شیراز تعمیرات به ارائه خدمات عالی و با کیفیت جهت تعمیر و نصب پکیج شما می پردازد.

برای مثال، اگر قصد دارید که پکیج را عوض کنید، اصولاً لازم است که گاز پکیج قطع شود. اما دلایل مهم و فوری دیگری هست که شما را مجبور به این کار می‌کند.

اگر بوی گاز را اطراف پکیج شنیدید -یا هر جای خانه- گاز پکیج را سریعاً قطع کنید. بوی گاز هشداری برای نشان دادن نشت گاز می‌باشد که سریعاً باد پیدا و تعمیر شود.

بی‌توجی به نشت می‌تواند منجر به انفجار و آتش‌سوزی شود. اولین اقدام شما قطع گاز به تمام لوازمی است که از گاز استفاده می‌کنند و دارای شعله باز هستند (پکیج مهم‌ترین آنها است)، و بعد از آن بایستی با سرویس خدمات مشترکین گازرسانی تماس بگیرید تا نسبت به پیدا کردن محل نشتی و تعمیر آن اقدام کنند. آنها خطر بالقوه نشت گاز را می‌دانند.

به یاد داشته باشید فقط این نیست که وقتی اطراف یا داخل پکیج بوی گاز را احساس کردید باید گاز پکیج را قطع کنید. هر نشتی گازی، در هر جای خانه، ممکن است با شعله و جرقه‌ی پکیج منجر به انفجار و آتش‌سوزی شود.

مراحل قطع گاز پکیج

سایت شیراز تعمیرات ضمن توضیح نکات لازم جهت قطع گاز پکیج به شما پیشنهاد می کند از مختصصان حرفه ای ما بهره گرفته تا ما این کار را در سریعترین زمان ممکن و حرفه برای شما انجام بدهیم.برای قطع کردن گاز پکیج این مراحل را انجام دهید تا این کار با امنیت انجام شود.

 1. فضای اطراف پکیج را خالی کنید تا به شیلنگ و شیر گاز دسترسی داشته باشید.
 2. شیلنگ گازی که به پکیج می‌رود را دنبال کنید تا شیر گاز را پیدا کنید. این شیر روی پکیج قرار ندارد بلکه در انتهای شیلنگ گاز قرار داشته و مستقل از پکیج است. شیر گاز ممکن است ظاهر متفاوتی بسته به اینکه پکیج کی و توسط چه کسی نصب شده، داشته باشد. شیرهای گاز متداول از نوع اهرمی با دسته نارنجی رنگ که به فاصله کمی با پکیج نصب می‌شوند.
  توجه: گاهی اوقات اگر پکیج توسط افراد غیرحرفه‌ای نصب شده باشد، شیر گاز ممکن است نصب نشده یا دورتر از پکیج نصب شده باشد.
 3. اگر شیر قطع گاز را کلا پیدا نکردید، تنها گزینه برای قطع گاز، شیر اصلی گاز خانه یا شیر گاز کنار کنتور گاز است.
 4. اهرم یا دسته شیر را آنقدر بچرخانید تا متوقف شود. شیر گاز زمانی بسته است که بین دسته و لوله گاز زاویه ۹۰ درجه داشته باشد.
 5. مطمئن شوید که پکیج قطع خاموش شده است. برای این کار، تنظیمات دمایی را روی جعبه کنترل تغییر دهید و ببینید که شعله‌ایی روشن نمی‌شود.
 6. با شرکت گازرسانی تماس بگیرید و تا برای بررسی نشتی گاز مراجعه کنند.

مراحل بعد از قطع نشدن گاز

اگر همچنان بعد از قطع گاز پکیج بوی گاز را احساس می‌کنید، باید شیر اصلی گاز بعد از کنتر گاز را هم قطع کرده و با شرکت گاز تماس بگیرید. اگر بوی کمی احساس می‌کنید جای نگرانی نیست ولی اگر بو شدید است، پنجره‌ها را باز و شما و خانواده‌تان باید از خانه خارج شوید تا زمانی که تکنسین‌های شرکت گاز رسیده و مسأله را برطرف کنند.

نکات لازم برای قطع گاز پکیج

آیا می‌دانید: گاز طبیعی به خودی خود بی بو است. بوی گاز که ما با آن آشنا هستیم به خاطر این است که شرکت گاز افزودنی‌هایی

را با گاز مخلوط می‌کند تا گاز بو بدهد. پس اگر بوی گاز را استشمام کردید، لازم است که برای کمک با آنها تماس بگیرید.

اغلب مواقع، تکنسین‌ها به سادگی منشاء نشتی گاز را پیدا می‌کنند. اکثرا این نشتی از اتصالات بین لوله‌ها یا جایی که شیلنگ

به لوله گاز وصل می‌شود، است.

در این مواقع رفع مشکل چند دقیقه بیشتر زمان نمی‌برد یعنی فقط باید اتصالات سفت و محکم شود.

روش قدیمی برای بررسی نشتی گاز استفاده از محلول آب و صابون است که اتصالات را با آن آغشته می‌کنیم و تشکیل حباب نشان‌دهنده‌ی نشتی گاز است. امروزه تکنسین‌ها از ابزار الکترونیکی خاصی برای تشخیص نشتی گاز در لوله‌ها و اطراف اتصالات استفاده می‌کنند که به مراتب دارای دقت و سهولت زیادی است.

تکنسین‌ها بعد از تشخیص و رفع عیب باید پکیج را روشن کنند.

نکات امنیتی پکیج

 • سعی کنید پکیج را در مکان مخصوصی غیر از آشپزخانه یا حمام نصب کنید.
 • اطراف پکیج را همیشه خالی نگه دارید.
 • هیچ وقت مواد شیمیایی مانند رنگ و حلال‌ها را نزدیک پکیج قرار ندهید.

پیشنهادات

پیشنهاد میشود از خدمات سرویس و تعمیر نمایندگی پکیج ایران رادیاتور سایت شیراز تعمیرات استفاده کنید. متخصصان سایت شیراز تعمیرات حرفه ای و توانمند می باشد .هدف شیراز تعمیرات جلب رضایت شماست.

بعد از تماس با متخصصان نمایندگی پکیج ایرانرادیاتور در شیراز به بررسی مشکل می پردازیم.

در مرحله بعد شروع به رفع مشکل توسط متخصصان نمایندگی پکیج ایران رادیاتور میشود.

و مرحله پایانی تکمیل پروژه می باشد.

قطع گاز پکیج

پیشنهاد میشود در ادامه این خبر مطالب این سایت را بخوانید.

جهت مشاهده مطالب بیشتر در سایت به بخش بلاگ سایت مراجعه کنید.

جهت ارتباط بیشتر با ما به بخش تماس با ما سایت مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و توسعه این وبسایت توسط تیم رابینت